AGCO  |  SKU: AG-H312100360030  |  Barcode: H312100360030
New arrival
AGCO | Temperature Sensor - H312100360030 2.0 kg
Tax included Shipping calculated at checkout.
Pickup available at Ballymoney
Usually ready in 24 hours
General Warranty Information
Delivery and Shipping
  • Damaged Packages: If a package appears damaged, inspect its contents before accepting delivery.
For more details, please visit the Farming Parts Shipping Policy.
Customs Fees & Taxes
  • Duty Charges: Customs duties usually reflect local taxes on imported items.
We aim to make your shopping experience smooth and transparent—please contact us with any questions.
Returns Policy
Farming Parts aims to provide a hassle-free return experience:
  • Exclusions: Stock clearance sale items are non-returnable.
Description
Fits Fendt Models
1038 Vario S4, 1042 Vario S4, 1046 Vario S4, 1050 Vario S4, 207 Vario, 208 Vario, 209 Vario, 210 Vario, 211 Vario, 207 F Vario S3, 208 F Vario S3, 209 F Vario S3, 210 F Vario S3, 211 F Vario S3, 209 P Vario S3, 210 P Vario S3, 211 P Vario S3, 209 P Vario, 210 P Vario, 211 P Vario, 207 S Vario S3, 208 S Vario S3, 209 S Vario S3, 210 S Vario S3, 211 S Vario S3, 207 V Vario S3, 208 V Vario S3, 209 V Vario S3, 210 V Vario S3, 211 V Vario S3, 207 VF Vario, 208 VF Vario, 209 VF Vario, 210 VF Vario, 211 VF Vario, 310 Vario S4, 311 Vario S4, 312 Vario S4, 313 Vario S4, 309 Vario, 310 Vario, 311 Vario, 312 Vario, 309 Vario SCR, 310 Vario SCR, 311 Vario SCR, 312 Vario SCR, 313 Vario SCR, Farmer 409 Vario, Farmer 410 Vario, Farmer 411 Vario, Farmer 412 Vario, 411 Vario, 412 Vario, 413 Vario, 414 Vario, 415 Vario, 512 Vario S4, 513 Vario S4, 514 Vario S4, 516 Vario S4, 512 Vario SCR, 513 Vario SCR, 514 Vario SCR, 516 Vario SCR, 714 Vario S4, 716 Vario S4, 718 Vario S4, 720 Vario S4, 722 Vario S4, 724 Vario S4, 712 Vario, 714 Vario, 716 Vario, 718 Vario, FAVORIT 711 VARIO, 716 Vario T2, Favorit 916 Vario, Favorit 920 Vario, Favorit 924 Vario, Favorit 926 Vario, 930 Vario TMS, 714 Vario SCR, 716 Vario SCR, 718 Vario SCR, 720 Vario SCR, 722 Vario SCR, 724 Vario SCR, 822 Vario S4, 824 Vario S4, 826 Vario S4, 828 Vario S4, 818 Vario, 820 Vario, 819 Vario SCR, 822 Vario SCR, 824 Vario SCR, 826 Vario SCR, 828 Vario SCR, 927 Vario S4, 930 Vario S4, 933 Vario S4, 936 Vario S4, 939 Vario S4, 930 Vario Gen6, 933 Vario Gen6, 936 Vario Gen6, 939 Vario Gen6, 942 Vario Gen6, 922 Vario, 924 Vario, 927 Vario, 930 Vario, 933 Vario, 936 Vario, 924 Vario SCR, 927 Vario SCR, 930 Vario SCR, 933 Vario SCR, 936 Vario SCR, 939 Vario SCR, 938 Vario MT, 940 Vario MT, 943 Vario MT
Fits Massey Ferguson Models
Fits Valtra Models
Specifications
  • Manufactures Specifications
    No Current Product Specifications Are Available From The Manufacture Of This Item
Suitable For Information
Fits Fendt Models